GKS Gryfia Mirów - strona nieoficjalna

GKS Gryfia Mirów - WKS Zajezierze
Ładowanie...

pon.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Mamy A-klase w Mirowie mamy A-klase!

• autor: barto96, 2013-06-16 21:45

GRYFIA MIRÓW 3-1 KRĘPIANKA RZECZNIÓW

Bramki:

(Sasal Marcin 44' (Karny), Sasal Kamil 55' Maciejczak Rafał 80' - ? (30' - wolny))

"Mamy A-Klasę" tak krzyknęli zawodnicy Gryfii po gwizdku który zakończył ten mecz. Mecz obfitował w wiele okazji podbramkowych zawodników z Mirowa, jednak pierwszą bramkę strzelili goście z Rzeczniowa. Zawodnik Krępianki uderzył z około 30 metra, i po błędzie naszego bramkarza piłka zatrzepotała w siatce. Jednak do 30 minuty nasza drużyna powinna prowadzić dwoma bądź trzema bramkami, lecz znowu zawiodła skuteczność. Gdy połowa zbliżała się do końca, w polu karnym faulowany był Rafał Maciejczak i sędzia bez wahania wskazał na "wapno", do rzutu karnego podszedł nasz kapitan (Marcin Sasal) i pewnym strzałem pod poprzeczkę zdobywa gola wyrównującego, chwilę potem sędzia zaprosił zawodników na przerwę. Po przerwie nastąpiła zmiana za Huberta Prusa pojawia się Kamil Sasal, i już 10 minut po jego wejściu wyszedł "sam na sam" z bramkarzem gości i pewnie wykorzystuję swoją szanse, można powiedzieć, że to było prawdziwe "wejście smoka". Po tej bramce gra trochę opadła i była wręcz brzydka, błędy sędziowskie oraz niesportowe zachowania zawodników z Rzeczniowa popsuły to świetne widowisko. Nadeszła 80 minuta kiedy nasz zawodnik Rafał Maciejczak zdecydował się na indywidualną akcję, po ograniu jednego z zawodników gości i zejściem z piłką do środka zanotował trafienie po tzw. "krótkim słupku". Po meczu wystrzeliły szampany, i było wiadomo kto awansował do wyższej klasy rozgrywkowej.

Podstawowa jedenastka Gryfii:

Bartosz Stąpór (GK) - Łukasz Minda, Karol Dzik, Marcin Sasal, Damian Minda(76'- Damian Bilski) - Łukasz Król, Patryk Dujka, Damian Bilski, Rafał Maciejczak(85'- Adam Kaluga) - Hubert Prus(45'- Kamil Sasal), Kamil Minda

autor: ~Wisła Solec 2013-06-17 09:15:35

avatar Gratulacje. zasłużyliscie na ten awans. życzymy powodzenia w A klasie!

autor: ~Gryfia 2013-06-18 22:08:06

avatar Dziekujemy i rowniez zyczymy powodzenia w przyszlym sezonie!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wtorki godz. 18:00

Czwartki godz. 18:00

Wszystkich którzy chcą grać

z nami Zapraszamy

Stadion w Bieszkowie !!!

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.

Brak aktywnych ankiet.

Inne rozgrywki » A-klasa

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.